Nasza Fotobudka, Twój pomysł na imprezę, Warszawa

Zdarzyło Ci się planować imprezę urodzinową lub inne spotkanie w gronie znajomych? Gdy czas naglił, a pomysł na to, by zrobić coś wyjątkowego, nie przychodził Ci do głowy? Dobrze, że trafiłeś na naszą stronę – dzięki temu nie musisz się już martwić. Zadbamy o to, by wszyscy cudownie się bawili!

Z nami organizacja jest prosta. Myk… Pstryk… i Fotobudka przyjeżdża na Twoją imprezę. Od chwili, gdy się pojawia, nie musisz martwić się o nic więcej. Nasz asystent koordynuje zabawę z tłami, rekwizytami i obsługą magicznej kabiny fotograficznej. Goście robią zdjęcia i dostają wydruki na pamiątkę. Magia fotobudki polega na tym, że powstają w niej unikatowe fotografie, które personalizujemy w dowolny sposób poprzez dodanie grafiki oraz napisów.

Wynajem Fotobudki na imprezę Warszawie

W naszej fotobudce wykonasz zdjęcia z wysoką rozdzielczością. Znakomicie odwzorowana kolorystyka i wydruk na najwyższej jakości papierze sprawią, że uczestnicy z łatwością będą mogli przypomnieć sobie te wyjątkowe emocje, które towarzyszyły im na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu. Dodatkowo możliwość podzielenia się nimi ze znajomymi w postaci elektronicznej – nawet podczas imprezy wywoła w nieobecnych pragnienie uczestnictwa w Twojej imprezie… 

Może nawet ci, co się wahali, których przed przyjściem powstrzymywało słodkie rozleniwienie – z radością dołączą do zabawy, gdy dowiedzą się, że fotobudka już przyszła na imprezę. Już nie raz Warszawa zaskoczyła nas frekwencją na imprezach z naszym udziałem. Wszystkie zdjęcia wykonane przez nas można w prosty sposób udostępnić w serwisach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram lub wysłać drogą mailową.

Myk Pstryk Fotobudka na każdą imprezę. Z nami nie tylko Warszawa bawi się doskonale!

Jeśli urządzasz urodziny, wieczór kawalerski lub panieński, bal studencki lub jakąkolwiek inną imprezę zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce w naszym kalendarzu. Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę, a na życzenie przygotujemy dedykowane tło, stroje i gadżety w bardzo przystępnej cenie.

 Nasz asystent pojawi się jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia we wskazanym przez Ciebie miejscu. Będzie z Tobą przez całą imprezę, aby zapewnić pomoc w obsłudze urządzenia. Dzięki swojemu doświadczeniu bez trudu skutecznie zachęci gości do wspólnej zabawy. Fotobudka, którą dostarczy na imprezę sprawi, że nie tylko Warszawa, ale też okolice będą zazdrościć Twoim gościom udziału w Twoim wydarzeniu!

Zapraszamy do kontaktu