Event-Wydarzenie-Targi

Nasz pomysł na event firmowy bądź imprezę służbową? Fotobudka, która sprawi, że wszyscy goście będą mogli doświadczyć zupełnie nowej formy wspólnej zabawy. Jak to działa? To bardzo proste! Wystarczy ubrać przygotowane rekwizyty, ustawić się przez urządzeniem – MykPstryk i zdjęcie gotowe! Fotografie można w dowolny sposób spersonalizować poprzez naniesienie na kompozycję zabawnych grafik, logotypów oraz napisów. To doskonałe narzędzie promocyjne umożliwiające również przygotowanie na zdjęciach brandingu firmowego.

Zdjęcia wykonywane przez fotobudkę wyróżniają się najwyższą jakością. Charakteryzują się wysoką rozdzielczością i znakomicie odwzorowują kolory, dlatego stanowią wspaniałą pamiątkę, którą można podzielić się ze znajomymi. Nie tylko w klasycznej formie, ale również w formacie cyfrowym, ponieważ wykonane zdjęcia można w prosty sposób udostępnić na portalach społecznościowych takich jak Facebook oraz Twitter.

Jeżeli Warszawa jest miastem, w którym przygotowujecie swoją imprezę, zapraszamy Was do współpracy. Zapewnimy profesjonalną obsługę w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasz asystent wraz z fotobudką pojawi się na czas w wyznaczonym przez Was miejscu, pomoże w obsłudze urządzenia i zachęci Waszych gości do wspólnej zabawy. Z nami Wasz event stanie się fenomenalnym wydarzeniem, które skutecznie zintegruje wszystkich uczestników.


Myk pstryk dla firm

Myk pstryk, oferuje wiele dodatkowych usług do fotobudki, które sprawią, że łatwiej zrealizujesz cel swojego przedsięwzięcia.

  • Wsparcie profesjonalnego asystenta Myk Pstryk, który dostarczy niesamowite gadżety
  • Branding tła, aby twoja marka została na zawsze uwieczniona na zdjęciach gości, towarzysząc im w chwilach doskonałej zabawy
  • Branding obudowy, aby twoje logo rzucało się w oczy zgromadzonych gości i oznaczało synonim rozrywki na wysokim poziomie
  • Księga gości ze zdjęcia, dzięki której zyskasz dodatkową pamiątkę po perfekcyjnie zorganizowanej imprezie.