Wynajem fotobudki w Warszawie

Myk… Pstryk… fotobudka stoi wśród Twoich gości i wszyscy dobrze się bawią. Takie cudo do wynajęcia? Przecież Warszawa nie bez przyczyny rymuje się z „dobra zabawa”. My do Waszego wydarzenia dołożymy bajkową kabinę, w której spełniają się artystyczne marzenia. Każdy z gości będzie mógł wykonać tyle zdjęć, ile tylko zapragnie. Ilość wizyt w naszej budce może ograniczyć tylko kolejka osób zainteresowanych zdjęciem – ale z naszym asystentem nawet stanie w kolejce może być zabawne.

Pełna skrzynia kreatywnych pomysłów zapewnia frajdę nawet, gdy fotobudka jest zajęta. Możliwość wyboru tła lub postawienie green screena, dzięki któremu za Waszymi plecami może pojawić się Warszawa lub Paryż, góry lub morze, baśniowy świat lub scena z horroru – w zależności od tego, w jakim klimacie się bawicie! Sprawdźcie sami, w ile miejsc w krótkim czasie może przenieść Was wynajem jednej budki.

//warszawa-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2017/06/20160813_223913_970_IMG_3798.jpg
//warszawa-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2017/06/20160806_233438_199_IMG_3535-3.jpg

Wyjątkowe rekwizyty, magiczne fotobudki… mega fotoimpreza do wynajęcia! I jak się bawi Warszawa? Znakomicie!

Mamy wystarczająco dużo rekwizytów, aby każdy znalazł wśród nich coś dla siebie. Okulary, kapelusze, nosy klauna i maski to standard, a dodatkowo znajdziecie u nas moc niesamowitych pomysłów na wyjątkowy autoportret. Szeroka gama imprezowych dodatków plus personalizowane wydruki, na których możemy zawrzeć wskazane przez Was elementy. Chcecie, żeby na zdjęciach zawarta była data i nazwa eventu? Nie ma sprawy!

Jeśli nie macie pomysłu na to, jakie hasło ma przyświecać Waszej imprezie, a chcecie ją ubarwić ciekawymi sloganami – dajcie nam znać trochę wcześniej, a przygotujemy katalog mądrych haseł i chwytliwych aforyzmów specjalnie dla Was. Myk… Pstryk… to nie tylko zwykły wynajem fotobudki – to cała oprawa, dzięki której Warszawa może już zawsze pamiętać Was, jako wspaniałych organizatorów niesamowitych wrażeń.

Terminy i ustalenia – Myk… Pstryk… wynajem fotobudki w kilku krokach

Jeśli marzy Ci się wynajem fotobudki, koniecznie napisz nam o tym. W zgłoszeniu podaj miasto i termin imprezy. Dobrze dodać też tematykę, planowaną liczbę osób i inne szczegóły, które pomogą nam się dobrze przygotować. Przykładowe zgłoszenie może wyglądać tak: „Warszawa, 10 maja br. – wieczór panieński – Hawaje z papugami”. Oczywiście warto dodać numer telefonu do kontaktu, bo choć pismo wszystko przyjmie, rozmowa sprzyja lepszemu zrozumieniu.

Jeśli cokolwiek budzi Wasze wątpliwości, a choć raz przez myśl przeszła Wam refleksja, że fotobudka mogłaby pasować do Waszej imprezy – śmiało kontaktujcie się z nami! Na pewno nie będzie czego żałować.

//warszawa-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2017/06/f_w2.jpg