Fotobudka dla dzieci

MykPstryk fotobudka dla dzieci

Pobudzaj kreatywność najmłodszych i zaskocz ich ciekawym pomysłem na atrakcję podczas przyjęcia urodzinowego, balu szkolnego lub karnawałowego albo w trakcie innej uroczystości. MykPstryk Fotobudka to idealne rozwiązanie dla dzieci, które zapewni im udaną zabawę na wiele godzin.

W zabawie małym uczestnikom towarzyszy animator, który pomaga wybierać gadżety i rekwizyty oraz założyć je i wykonać zdjęcia. W naszej garderobie mali odkrywcy znajdą m.in. wikinga, strażaka, pirata, królewnę i wiele innych. Dzięki różnym tłom wykonujemy zdjęcia w górach, na plaży, na morzu oraz na księżycu? Uśmiech, MykPstryk i zdjęcie gotowe. A uśmiechy na twarzach maluchów pozostają na długo.

Nasza fotobudka dla dzieci została przystosowana do potrzeb najmłodszych i jest mniejsza od standardowej fotobudki – ma 100 centymetrów wysokości, co pozwala również na samodzielne i swobodne korzystanie z ekranu dotykowego i odbiór zdjęć z podajnika. Dzieci mogą również, bez stawania na podestach czy podnoszenia na rękach, bawić się jak dorośli. MykPstryk Fotobudka to wspaniała zabawa, szerokie uśmiechy i niezapomniane przeżycia, dlatego nie powinno jej zabraknąć na żadnej imprezie dla najmłodszych. Chcesz by MykPstryk Fotobudka uatrakcyjniła wydarzenie organizowane dla najmłodszych, skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę.

//warszawa-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/dzieci-2.jpg