Fotobudka na event – Warszawa

MykPstryk Fotobudka dla firm

Akcje promocyjne, reklamowe, targi, eventy czy imprezy integracyjne – jest wiele okazji, by za pomocą MykPstryk Fotobudki komunikować się z klientami, partnerami biznesowymi, pracownikami i przedstawicielami różnych branż. Fotobudka pozwala w interesujący sposób zaprezentować nowe produkty, komunikować jubileusze czy integrować pracowników. Wspólna zabawa i pozytywne emocje pozwalają jeszcze skuteczniej dotrzeć z komunikatem dotyczącym marki i produktów do świadomości odbiorców. Dzięki MykPstryk Fotobudce przełamiesz bariery i otworzysz nowy rozdział w komunikacji marketingowej zarówno z obecnymi jaki i przyszłymi klientami.

Czy wiesz, że fotobudka Myk Pstryk jest skutecznym narzędziem marketingowym, które podkreśli obecność marki na każdym wydarzeniu Dzięki brandingowi zdjęć dodasz logo, markę i wiele innych informacji na każdej odbitce Jeżeli organizowany przez Ciebie event ma charakter promocyjny, zrobione zdjęcia oraz powierzchnia fotobudki będą stanowić oryginalne tło reklamowe.

Zatroszczymy się o wszystkie niezbędne elementy. Dostarczymy brandowane tło, stroje i gadżety, a uczestnikom pozostanie tylko dobra zabawa i kontakt z marką.

//warszawa-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/czarna2-1.png
//warszawa-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/dzieci-2.jpg

Nowoczesne narzędzie marketingu

Dzięki wielu posiadanym urządzeniom, możemy zapewnić sprawną i szybką obsługę wydarzeń, które odbywają się w wielu miejscach w tym samym czasie. Dzięki temu możesz zaoferować super zabawę gościom kilku eventów, tworząc skoordynowaną akcję marketingową na terenie kilku miast jednocześnie.

Obudowa MykPstryk Fotobudki to również dodatkowa powierzchnia reklamowa. Oprócz brandingu tła może wykorzystać także pełny branding urządzenia i wydruku. W naszej ofercie znajdują się m.in. ścianki tekstylne, tła i press walle, na których można zamieścić logo, grafikę lub temat przewodni wydarzenia. Zaplanuj swoją akcję promocyjną i wykorzystaj MykPstryk Fotobudkę!

Fotobudka to nie tylko, robienie i wydruk zdjęć, to również sprawne narzędzie do social sheringu i Picture Marketingu. To prosta i szybsza droga dotarcie do grup docelowych i przybliżenia im marki oraz produktu. Instagram, Facebook, Twitter lub mail. Kto nie chciałby podzielić się niesamowitymi zdjęciami w sieci z wydarzenia? Z MykPstryk Fotobudką to wszystko jest możliwe.

//warszawa-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/20160827_215451_830_IMG_4526.jpg
//warszawa-fotobudka.pl/wp-content/uploads/2016/11/20160914_002643_932_IMG_5682.jpg

1. Promocja

Wykorzystaj MykPstryk Fotobudkę jako dodatkową formę promocji i atrakcję. Obranduj MykPstryk Fotobudkę używając swojej identyfikacji graficznej i stwórz powierzchnię, która komunikuje Twoją markę i produkty. Zaproś wszystkich do zrobienia sobie zdjęcia, które również jest nośnikiem informacji o Twojej firmie i oferowanych przez nią produktach i usługach.

2. Event

Przygotuj niespodziankę dla gości lub potencjalnych klientów. Wykorzystaj MykPstryk Fotobudkę podczas firmowego eventu i zapewnij uczestnikom dobrą zabawę i ciekawą rozrywkę. Stwórz okazję do wspólnej integracji i buduj pozytywne emocje związane z Twoim wydarzeniem i marką.

3. Marketing, skuteczne narzędzie marketingowe, picture marketing

Postaw na nowoczesne rozwiązanie marketingowe. Wykorzystaj Picture Marketing i media społecznościowe, które w łatwy i przyjemny sposób zachęcają uczestników wydarzeń do udziału w Twojej kampanii promocyjnej. Zachęć do udostępniania zdjęć w internecie i zapewnij sobie pozytywną promocję Twojej marki i budowanie jej rozpoznawalność.

4. Reklama

Wykorzystaj powierzchnię MykPstryk Fotobudki do działań reklamowych. Przyciągaj wzrok uczestników podczas targów, konferencji i eventów. Zaproponuj aktywny kontakt z Twoim produktem i marką oraz niezapomniane wspomnienia i świetną zabawę.

5. Personalizacja

MykPstryk Fotobudka daje niemal nieograniczone możliwości brandingu. Poza obudową fotobudki logo firmy lub marki może znaleźć się na dodatkowych elementach takich jak tło i gadżety, które są wykorzystywane podczas sesji. Dzięki nim marka zostanie dostrzeżona, żadna osoba nie przejdzie obok niej obojętnie, a przekaz jej dotyczący zostanie z odbiorcami na dłużej.

6. Promuj markę w sieci

Wzrost znaczenia internetu i mediów społecznościowych daje możliwość szybkiego dotarcia do grup docelowych m.in. poprzez viral marketing. Wykorzystaj social media i MykPstryk Fotobudkę do promocji swojej marki podczas wydarzeń, targów, konferencji i eventów. Dziel się zdjęciami z MykPstryk Fotobudki i zachęcaj do tego uczestników wydarzeń. Twoje logo, marka, produkt, usługa i firma będą widoczne wszędzie. Buduj świadomość i docieraj z komunikatem do potencjalnych klientów.

7. Imprezy tematyczne

Zorganizuj imprezę tematyczną i wykorzystaj MykPstryk Fotobudkę do jej urozmaicenia. Dzięki MykPstryk Fotobudce uczestnicy aktywnie zaznaczą swój udział w Twoim wydarzeniu. MykPstryk Fotobudka to atrakcja, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Na specjalne życzenie organizujemy tematyczne stroje i gadżety dodatkowe, które jeszcze bardziej podkreślą charakter wydarzenie.

8. Projekt wydruku, logo, wydarzenie

MykPstryk Fotobudka to również branding i personalizacja wydruków. Na życzenie klienta projektujemy układ graficzny lub dostosowujemy go do projektu dostarczonego przez klienta. Odbitki, możesz drukować w dowolnym układzie, przy wykorzystaniu oryginalnego papieru fotograficznego (mat lub połysk). Na wydruku zdjęć może zostać zamieszczone m.in. logo, data i miejsce wydarzenia oraz wiele innych elementów.

9. Promocja marki

Pół metra kwadratowego. Tyle powierzchni potrzebujesz by zacząć promocję swojej marki wraz z MykPstryk Fotobudką. W niestandardowy i interesujący sposób zaprezentujemy Twoją markę i produkt i porwiemy gości wydarzenia do niezapomnianej zabawy.

10. Wzbudzaj ciekawość

Zabawa i ciekawość przyciągną uwagę nawet najbardziej znudzonych uczestników wydarzeń. Dzięki MykPstryk Fotobudce możesz wypromować swoją markę lub produkt podczas eventu lub innego ważnego wydarzenia. Skorzystaj ze sprawdzonego rozwiązania by wzbudzić zainteresowanie swoimi usługami i produktami.