Co to jest Myk Pstryk Fotobudka?

Myk Pstryk Fotobudka to zupełnie nowa jakość na imprezach. Zapewniamy niesamowite przeżycia i oryginalne pamiątki dla Twoich gości. Potrafimy rozkręcić każdą imprezę, dostarczając dużo śmiechu i świetnej zabawy!

Jak to działa?

  1. Wybierz najlepsze gadżety – peruki, wąsy, kapelusze
  2. Razem ze znajomymi ustaw się przed fotobudką
  3. Wykonajcie serię zdjęć, robiąc śmieszne miny
  4. Odbierz wydrukowane zdjęcia
  5. Udostępnij zdjęcia na Facebooku, Instagramie, Twitterze
  6. Poleć zabawę swoim znajomym!

Co możemy Tobie zaoferować?

Szukasz oryginalnego pomysłu na zabawę? Idealnie trafiłeś! Fotobudka pojawia się wszędzie tam, gdzie chwile niesamowitej zabawy wymagają uwiecznienia. Zapewnia gościom niezapomnianą rozrywkę i dużo radości! Wybierzcie gadżety, zróbcie śmieszne miny i odbierzcie swoje zdjęcia – tyle wystarczy, by rozkręcić każdą imprezę i otrzymać oryginalną pamiątkę. Zapomnij o selfie – teraz fotobudka jest najbardziej rozchwytywaną atrakcją na eventach.

Fotobudka stanie się ciekawą atrakcją na imprezach firmowych, gdzie integracja i dobra zabawa mają kluczowe znaczenie. Ponadto jest świetnym rozwiązaniem marketingowym, a ograniczać Cię może tylko własna wyobraźnia! Pełna personalizacja zdjęć podkreśli charakter imprezy – mogą się na nich znaleźć elementy graficzne, napisy i logotypy. 

Dostarczamy fotobudkę na każdy event w największych miastach w Polsce. Zapewniamy pełne wsparcie asystenta, który pomoże Ci w obsłudze urządzenia oraz skutecznie zachęci gości do zabawy. Niezależnie od rodzaju imprezy możemy zagwarantować genialną atrakcję, którą Twoi goście zapamiętają na długo.

“Ludzie czują się dobrze przed kamerą tylko wtedy, gdy nauczysz się pomagać im czuć się komfortowo! Chodzi o natchnienie ich swoją pasją i edukowanie ich o tym.”

David BecksteadFOTOGRAF

Zapraszamy do kontaktu