Myk… Pstryk… Fotobudka – idealny sposób na niezapomniane wesele

Wesele to jedno z tych wydarzeń, na których fotograf wydaje się być niezbędny. Jednocześnie – jedna z tych zabaw, po których goście są ubrani wyjątkowo i starają się wyglądać jak najlepiej. Mimo to wielu z nich po fakcie, oglądając się na zdjęciach, nie do końca cieszy się z tego, jak utrwalił ich flesz aparatu.  Jeśli chcecie, aby Wasi bliscy i przyjaciele mogli mieć wpływ na to, jak zostaną uchwyceni w kadrze – pomyślcie o fotobudce.

Myk… Pstryk… i pojawia się fotobudka. Wasze przyjęcie wychodzi poza ramy miasta Warszawa, teraz każdy może poczuć się jak w bajce. Wesele przenosi się do fantastycznego świata, w którym każdy może stać się tym, kim chce – dzięki doborze rekwizytów i odpowiedniego tła. Dodatkowo – goście nie muszą czekać na zdjęcia z Waszego ślubu – od razu wychodzą z pamiątką.

Zainteresowała Was ta propozycja? Chcielibyście, aby nasza fotobudka uatrakcyjniła Wasze wesele? Zapraszamy do współpracy. Dojedziemy w każde miejsce na terenie Warszawy i zapewnimy profesjonalną obsługę. Nie tylko dopilnujemy wszelkich kwestii technicznych, ale również zachęcimy wszystkich gości do wspólnej zabawy przy fotobudce.

Nasza Fotobudka dodaje magii chwili, gdy Warszawa idzie na wesele!

Każdy na weselu wygląda elegancko… A wiele osób ma swoją ulubioną minę, którą najczęściej prezentuje podczas pozowanych zdjęć. Z pewnością macie gdzieś w albumach swoje ulubione zdjęcia, na których prezentujecie się Waszym zdaniem najlepiej. Tak samo jest z pewnością u Waszych gości. Fotobudka, którą możemy dostarczyć na Wasze wesele zapewni odpowiednie oświetlenie i wysoką jakość zdjęć, dzięki czemu goście zrobią sobie takie zdjęcia, jakie lubią najbardziej.

Jeśli miejscem Waszego wesela nie jest Warszawa – też możecie się do nas zgłosić. Wasz wyjątkowy dzień na pewno jest wart odpowiedniej oprawy. Zapewnimy Wam przenośne urządzenie fotografujące i zapewnimy profesjonalną obsługę. Zadbamy o wszystkie kwestie techniczne oraz – w porozumieniu z DJ-em, zespołem lub sami zachęcimy gości do wspólnej zabawy.

Urok niesamowitych zdjęć zapewni radość gościom

Chcecie, żeby nasza Fotobudka była jedną z atrakcji na Waszym przyjęciu weselnym?  A może jeszcze się zastanawiacie? Jeśli jesteście na tej stronie i macie jakiekolwiek wątpliwości – koniecznie skontaktujcie się z nami i zapytajcie o szczegóły. Jeżeli Warszawa lub okolice, jest miastem, w którym odbędzie się Wasze wesele to nasza propozycja, którą możemy dopasować do Waszych pomysłów, z pewnością Was zainteresuje. Nie zastanawiajcie się dłużej – jesteśmy do Waszej dyspozycji! 

Jeśli otrzymamy zaproszenie na Waszą wyjątkową imprezę – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by uzupełnić Wasze przyjęcie o fenomenalne wspomnienia.  Dzięki magii fotografii wkroczycie na nową drogę życia wśród dobrej zabawy. Sprawdźcie to sami!