Myk Pstryk Fotobudka, niezapomniane wesele – Warszawa

Wesele to jedno z tych wydarzeń, na których fotograf wydaje się być niezbędny. Jednocześnie – jedna z tych zabaw, po których goście są ubrani wyjątkowo i starają się wyglądać jak najlepiej. Mimo to wielu z nich po fakcie, oglądając się na zdjęciach, nie do końca cieszy się z tego, jak utrwalił ich flesz aparatu.  Jeśli chcecie, aby Wasi bliscy i przyjaciele mogli mieć wpływ na to, jak zostaną uchwyceni w kadrze – pomyślcie o fotobudce.

Myk… Pstryk… i pojawia się fotobudka. Wasze przyjęcie wychodzi poza ramy miasta Warszawa, teraz każdy może poczuć się jak w bajce. Wesele przenosi się do fantastycznego świata, w którym każdy może stać się tym, kim chce – dzięki doborze rekwizytów i odpowiedniego tła. Dodatkowo – goście nie muszą czekać na zdjęcia z Waszego ślubu – od razu wychodzą z pamiątką.

Nasza Fotobudka dodaje magii chwili, gdy Warszawa idzie na wesele!

Każdy na weselu wygląda elegancko… A wiele osób ma swoją ulubioną minę, którą najczęściej prezentuje podczas pozowanych zdjęć. Z pewnością macie gdzieś w albumach swoje ulubione zdjęcia, na których prezentujecie się Waszym zdaniem najlepiej. Tak samo jest z pewnością u Waszych gości. Fotobudka, którą możemy dostarczyć na Wasze wesele zapewni odpowiednie oświetlenie i wysoką jakość zdjęć, dzięki czemu goście zrobią sobie takie zdjęcia, jakie lubią najbardziej.

Jeśli miejscem Waszego wesela nie jest Warszawa – też możecie się do nas zgłosić. Wasz wyjątkowy dzień na pewno jest wart odpowiedniej oprawy. Zapewnimy Wam przenośne urządzenie fotografujące i zapewnimy profesjonalną obsługę. Zadbamy o wszystkie kwestie techniczne oraz – w porozumieniu z DJ-em, zespołem lub sami zachęcimy gości do wspólnej zabawy.

Urok niesamowitych zdjęć zapewni radość gościom

Chcecie, żeby nasza Fotobudka była jedną z atrakcji na Waszym przyjęciu weselnym?  A może jeszcze się zastanawiacie? Jeśli jesteście na tej stronie i macie jakiekolwiek wątpliwości – koniecznie skontaktujcie się z nami i zapytajcie o szczegóły. Jeżeli Warszawa lub okolice, jest miastem, w którym odbędzie się Wasze wesele to nasza propozycja, którą możemy dopasować do Waszych pomysłów, z pewnością Was zainteresuje. Nie zastanawiajcie się dłużej – jesteśmy do Waszej dyspozycji! 

Jeśli otrzymamy zaproszenie na Waszą wyjątkową imprezę – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by uzupełnić Wasze przyjęcie o fenomenalne wspomnienia.  Dzięki magii fotografii wkroczycie na nową drogę życia wśród dobrej zabawy. Sprawdźcie to sami!

Zapraszamy do kontaktu